Херсонский государственный университет

 • 17 июля 2013 г.

  До уваги абітурієнтів!

  2 вересня 2013 року перший проректор ХДУ, завідувач кафедри інформатики, доктор педагогічних наук, професор Співаковський Олександр Володимирович, вже за сталою традицією, яка склалася в останні 4 роки, вручить ноутбук кращому абітурієнту спеціальності «Інформатика».

  Такий же подарунок буде чекати і на одного з кращих студентів спеціальності «Програмна інженерія», після успішного закінчення першого року навчання.

  Бажаємо творчого натхнення, успіху, життєвої енергії на наступні роки навчання на кафедрі інформатики в нашому університеті!

  Просмотров(155) Подробнее
 • 12 июля 2013 г.

  Приемная комиссия ХГУ подвела итоги работы за две недели

  Почти 7 тысяч заявлений от абитуриентов поступило в приемную комиссию Херсонского государственного университета по состоянию на 12 июля. Более 2 тысяч из них являются оригиналами – информирует приемная комиссия ХГУ.

  Просмотров(682) Подробнее
 • 11 июля 2013 г.

  Студенты ХГУ — участники XXVII Всемирной летней Универсиады в Казани

  7 серебряных и 2 бронзовые медали уже завоевали студенты Херсонского государственного университета, которые участвуют во всемирных студенческо-молодежных спортивных соревнованиях!

  6 июля 2013 года состоялось торжественное открытие XXVII Всемирной летней Универсиады в самом северном городе среди столиц летних универсиад – Казани.

  Просмотров(253) Подробнее
 • 11 июля 2013 г.

  Міжнародне співробітництво ХДУ

  В результаті співробітництва з громадською організацією «Болгари в Херсоні», представники Херсонського державного університету, в рамках програми культурного обміну з метою активізації втрачених наукових і побратимських контактів відвідали Болгарію та Шуменський університет «Епископ Костянтин Преславський»

  У межах реалізації стратегії міжнародної діяльності ХДУ на період до 2022 р., міжнародним відділом університету була проведена робота з розширення міжнародної географії університету в рамках учбових програм. Одним із напрямків зазначеної діяльності було опрацювання питань співпраці з іноземними учбовими закладами та громадськими організаціями, культурними общинами.

  В результаті запланованої діяльності відбулося проведення у травні п.р. урочистостей з нагоди святкування «Днів Европи в Херсоні», за активної участі Херсонської міської громадської організації «Болгари Херсону»; Херсонського обласного польського товариства „Полонія”; Херсонського міського товариства греків „Еллада”; Херсонського міського центру німецької культури.

  Просмотров(176) Подробнее
 • 10 июля 2013 г.

  Лучшие спортсмены ХГУ получили денежные вознаграждения от Херсонского городского совета

  Четверо студентов факультета физического воспитания и спорта Херсонского государственного университета получили разовую стипендию от городского совета. На днях на заседании комиссии по стипендиям наградили лучших спортсменов города.

  Просмотров(239) Подробнее
 • 5 июля 2013 г.

  5–11 червня 2013 р. на базі відпочинку «Корал» (Арабатська Стрілка, селище Щасливцево) відбувся Міжнародний фестиваль гармонійно розвиненої особистості «Initiumfest» в рамках міжнародного проекту «З усім світом разом». Молодь Херсонщини на Фестивалі представляла делегація Херсонського державного університету з числа учасників навчального народного театру «Студі-Арт» (керівник Лимаренко Л.І.) та іноземних студентів.

  Просмотров(286) Подробнее
 • 2 июля 2013 г.

  В ХГУ стартовала вступительная кампания-2013

  Херсонский государственный университет открыл двери для тех, кто стремится в течение ближайших 4–5 лет овладеть желанной специальностью. 13 факультетов вуза готовы принять абитуриентов отовсюду. 1 июля в вузах Украины началась вступительная кампания.

  Просмотров(1034) Подробнее